• ul. Postępu 36A, Jastrzębiec

    05-552 Magdalenka, Polska

  • sekretariat@igbzpan.pl

    tel. +48 22 736-70-00
    fax +48 22 756-16-99

Dział Administracji

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

  • Dorota Rusinowska (kierownik Działu Administracyjnego) tel. 22 736-70-09, e-mail: d.rusinowska@igbzpan.pl
  • Krzysztof Sieradzan (Specjalista) tel. 22 736-70-07, e-mail: k.sieradzan@igbzpan.pl
  • Danuta Siwiec (sekretariat dyrektora) tel. 22 736-70-00, e-mail: sekretariat@igbzpan.pl
  • Edyta Minoł (Kancelaria Ogólna) tel. 22 736-70-08, e-mail: e.minol@igbzpan.pl
  • Bożena Kowalczyk (zaopatrzenie, sprawy pracownicze) tel. 22 736-70-05 e-mail: b.kowalczyk@igbzpan.pl
  • Magdalena Banasiewicz (zamówienia publiczne) tel. 22 736-70-09, e-mail: m.banasiewicz@igbzpan.pl
  • Magdalena Krawczak (zamówienia publiczne) tel. 22 736-70-09, e-mail: magdalena.krawczak@igbzpan.pl
  • Administrowanie infrastrukturą teleinformatyczną: e-mail: pomoc@igbzpan.pl
  • Jakub Cierpka (BHP), j.cierpka@igbzpan.pl

 

  • Jan Łyszkowski
  • Małgorzata Łyszkowska
  • Dorota Wrzesińska
  • Ryszard Kała
  • Włodzimierz Bobrowski
  • Mirosław Bryciński